KONST / Litografier / Färglitografi 16044029
nr 1604 4029
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Kaj Bernstone (f. 1946), Jimmie Hendrix. Signerad, numrerad 61/290. Färglitografi. Bladets mått: 63x51 cm, yttermått inklusive ram: 78x65 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
måndag 11 mars 2024
kl 19:07:00